رضایی: کرمانشاه از استان‌های پیشرو در اجرای نسخه نویسی الکترونیک است

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس، گفت: پیش از آبان ماه سال گذشته و پایان مهلت قانونی به صورت کامل نسخه نویسی الکترونیکی در استان کرمانشاه انجام شده است. 

 

به گزارش پایگاه خبری ماد، علی رضائی نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص اجرای نسخه نویسی الکترونیک در استان کرمانشاه، گفت: نسخه نویسی الکترونیکی بر اساس تصمیم مجلس شورای اسلامی یکی از مصوبات بودجه سال ۱۴۰۰ و جز سیاست‌های کلی نظام سلامت و برنامه ششم توسعه بوده است.

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اجرای نسخه نویسی الکترونیکی همزمان با کل کشور در استان کرمانشاه نیز آغاز شده و این استان از استان‌های پیشرو است، ادامه داد: پیش از آبان ماه سال گذشته و پایان مهلت قانونی به صورت کامل نسخه نویسی الکترونیکی در استان کرمانشاه انجام شده است.

 

وی ضمن قدردانی از بیمه سلامت کل کشور و استان کرمانشاه به دلیل اجرای به موقع قانون مصوب مجلس، گفت: این مهم دارای مسائل، اشکالات و نکات ریزی بوده که باید کارشناسان با همکاری مناسبی که با پزشکان، بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها و موسسات  دارند مشکلات باقی مانده را برطرف کنند.

 

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بیمه سلامت توانسته است طرح‌های خوبی از جمله پزشک خانواده را اجرا کند که در مناطق محروم از ارزش بسیار بالایی برخوردار است به نحوی که اکثر شهرهای کوچک، حاشیه نشین‌ها و مناطق کم برخوردار تحت پوشش بیمه قرار گرفته اند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *