آیین گرامیداشت روز معلم و تقدیر از اساتید دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

امیری مقدم استاندار کرمانشاه: ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، بر روح پر فتوح تمامی شهدای کشور از جمله مدافعان سلامت که جایشان امشب در بین ما خالیست درود میفرستم.  

 

به گزارش پایگاه خبری ماد، استاندار کرمانشاه گفت: باعث افتخار بنده است و خداوند را شاکرم که در چنین شب ارزشمندی در جمع اساتید و جامعه دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی حضور دارم.

 

بی‌شک تمامی روزهای خداوندی خوب است اما امروز به واسطه توفیقات استان، از جلسات صبح امروز تا بازدید های عصر و افتتاح پروژه ها در بیمارستان های آیت ا… طالقانی و دکتر محمد کرمانشاهی برای بنده روز بسیار خوبی بود. 

 

من اعتقادی به کلنگ زنی پروژه ‌های عمرانی ندارم و باید هر پروژه آغاز، پایان و افتتاح داشته باشد و امروز راه اندازی و افتتاح بخش های جدید در بیمارستان های آیت ا… طالقانی و دکتر محمد کرمانشاهی اقدامات بسیار مثبت و از جمله نیازهای ضرروری استان بود که خدمات شایانی به نیازمندان و بیماران ارائه خواهد داد. 

 

همکاران ما در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی کار بسیار خوبی را دنبال کردند و بخش مراقبت‌های ویژه کودکان بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی با ۳۰ میلیارد تومان اعتبار اقدام ارزشمندی بود که امروز افتتاح شد.

 

در طی ماه گذشته، سه بار از بیمارستان دکتر کرمانشاهی بازدید کردم که دو بار آن به صورت سرزده بوده است و برایم جالب بود که در بازدید امروز در این بیمارستان شاهد آن بودیم که تمام کادر این بیمارستان با عشق و علاقه اقدام به راه اندازی بخش جدید این بیمارستان کرده بودند  

 

از یکایک شما اساتید و کادر دانشگاه علوم پزشکی که در کرونا خوش درخشیدید، شهید تقدیم این راه کردید و تمام توان خود را برای خدمت به مردم به کار گرفتید، تقدیر و تشکر می کنم و بر شما که سلامت مردم را با تلاش خود تضمین کردید درود میفرستم.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *