اساتید دانشگاه علوم پزشکی محور اصلی و مغز متفکر تمام فعالیتهای این دانشگاه هستند

دکتر قباد محمدی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در آیین گرامیداشت روز معلم و تقدیر از اساتید این دانشگاه 

 

به گزارش پایگاه خبری ماد،  قباد محمدی اظهار داشت: هفته گرامیداشت مقام استاد را به همه اساتید ارزشمند دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تبریک می گویم و از حضور ارزشمند استاندار محترم کرمانشاه در این مراسم قدردانی می نمایم.

 

 خوشبختانه با پی گیری های استاندار محترم مصوبات خوبی در سفر آینده ریاست محترم جمهور به کرمانشاه در نظر گرفته شده که ازجمله این مصوبات تکمیل پردیس دانشگاه ، دانشکده دندانپزشکی، دانشکده پزشکی و پروژه های بیمارستانی است که امسال اعتبار خوبی از محل سفرریاست جمهوری برای آنها قرار داده شده است.

 

 شما اساتید محور اصلی و مغز متفکر تمام فعالیتهای دانشگاه علوم پزشکی هستید و تیم جدید دانشگاه با همکاری یکایک شما عزیزان برنامه های مختلفی برای ارتقاء سطح علمی دانشگاه و خدمات بهداشتی درمانی در استان دارد.

 

اینکه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه قطب درمان غرب کشور است و یکی از دانشگاههای بزرگ در زمینه آموزش هستیم و در زمینه های مختلف دانشجو تربیت می کنیم به خاطر وجود شما اساتید گرانقدر است.

 

از نظر تعداد دانشجوی بین الملل نیز سومین دانشگاه در کشور هستیم ، در حوزه تحقیقات و پژوهش هشتمین دانشگاه در کشور و از نظر فن آوری بعد از دانشگاه های علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی سومین دانشگاه در کشور هستیم.

 

 در زمینه درمان بیماری کرونا هم در این دوسال اساتید افتخار آفرینی کردند و بیماران زیادی را ازمرگ نجات دادند.

 

✔️۲۲ اردیبهشت ماه 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *