پنجمین شعبه “کی اف سی حلال ترکیه” در اصفهان

پیش از این نیز دولت ترکیه اعلام کرده است که برغم تهدیدهای واشنگتن، به خرید نفت از ایران ادامه خواهد داد و مراودات بانکی دو کشور همچنان برقرار خواهد بود.

ماد – برغم فشارهای جریان ضد ایرانی برای منزوی سازی ایران و تشدید تحریم ها علیه مردم کشورمان، سرمایه گذاری و حضور ترکیه در بازار ایران ادامه دارد.
شب گذشته و همزمان با میلاد حضرت امام رضا(ع)، پنجمین شعبه رستوران ترکیه ای “کی اف سی حلال” در خیابان هشت بهشت اصفهان افتتاح شد و خدمت رسانی به شهروندان نصف جهان را آغاز کرد.

کی اف سی حلال یک شرکت صد در صد ترکیه ای و بدون هیچگونه وابستگی به شرکت ها و کشورهای ثالث است که در حوزه فست فود سالم تخصص دارد.
در حالی که دولت ترامپ در صدد جلوگیری از هر گونه سرمایه گذاری و حضور شرکت های خارجی در ایران است، این شرکت ترکیه ای تا کنون ۵ شعبه در تهران، مشهد و اصفهان دایر و برای بیش از یکصد نفر اشتغالزایی کرده است. پیش از این نیز دولت ترکیه اعلام کرده است که برغم تهدیدهای واشنگتن، به خرید نفت از ایران ادامه خواهد داد و مراودات بانکی دو کشور همچنان برقرار خواهد بود.
اخیراً آقای مولود چاووش اغلو، وزیر خارجه ترکیه در پاسخ به ترامپ که خواستار عدم همکاری کشورها با ایران شده بود، گفته اند: «صحبت کردن از دور راحت است، اما ما با ایران همسایه هستیم.»

شرکت کی اف سی حلال همچنین از کسانی که به فعالیت در صنعت-خدمت رستوران داری علاقه مند هستند دعوت به همکاری در آموزش و ایجاد شعبات جدید می کند.
این شرکت همچنین برای علاقه مندان آشپزی فست فود، دوره آموزشی برگزار و با اعطای گواهینامه پایان دوره، زمینه اشتغالزایی آنها در شعب جدید را فراهم می کند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *