گازسوز کردن رایگان خودروهای حمل‌و‌نقل عمومی در استان کرمانشاه

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه از گازسوز کردن رایگان خودروهای حمل‌ونقل عمومی در سطح این استان خبر داد و افزود: ثبت نام از دارندگان این خودروها (تاکسی و وانت بار) که مایلند سوخت خودرو خود را به گاز طبیعی تغییر دهند، آغاز شده است.
به گزارش پایگاه خبری ماد به نقل روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه، فریدون یاسمی در مصاحبه زنده تلویزیونی با صدا و سیمای مرکز استان، دراین باره افزود: دارندگان خودروهای عمومی مانند تاکسی و وانت‌بار می‌توانند با مراجعه به سامانه (WWW.GCR.NIPODC.IR) ثبت‌نام و در این طرح ملی شرکت کنند.
به گفته وی، در اجرای این طرح، اولویت زمان نوبت‌دهی با افرادی است که زودتر ثبت‌نام خود را در سامانه مذکور تکمیل کرده‌اند.
یاسمی با تأکید هزینه دوگانه سوز کردن خودروها برای شهروندان رایگان اجرا می‌شود.، افزود: استفاده از سی‌ان‌جی به میزان قابل‌توجهی هزینه‌ها را کاهش می‌دهد و همچنین سبب صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود.
وی تصریح کرد: طرح مذکور در فاز کنونی تنها مشمول خودروهای وانت و تاکسی می شود و در فازهای آتی پیرو اعلان عمومی تاکسی های اینترنتی نیز امکان ثبت درخواست خواهند داشت.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *