پاسداشت روز جهانی محیط زیست در کرمانشاه

به گزارش پایگاه خبری ماد به نقل  از روابط عمومی ، برنامه های گرامیداشت روز جهانی محیط زیست با محور اطلاع رسانی و رسانه ای بر بستر فضای مجازی و با تأکید بر پاسداشت تنوع زیستی برای رشد مشارکت و مسئولیت اجتماعی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه،  فریدون یاوری مدیر کل حفاظت محیط زیست کرمانشاه در این زمینه گفت: هفته محیط زیست ۱۷ لغایت ۲۳ خردادماه با شعار جهش تولید، حفظ محیط زیست، برای توسعه ایران نامگذاری شده است. ضمن آنکه شعار جهانی این روز نیز پاسداشت تنوع زیستی است.
وی افزود: اطلاع رسانی این رویداد در سال جاری تحت تأثیر گسترش کرونا ویروس با استفاده از فضای رسانه و مجازی انجام می شود.
یاوری در ادامه تصریح کرد: در این خصوص و با عنایت به شرایط کنونی و همه گیری بیماری کرونا، طبعاً امکان برگزاری برنامه ها و نشست های حضوری به مناسبت هفته محیط زیست، مانند سال های گذشته نیست و بیشتر از طریق نشست های آنلاین و استفاده از فضای سایبری برگزاری نشست های رسانه ای با خبرنگاران و تشکل های محیط زیستی اطلاع رسانی می شود.
تجلیل از صاحبان فناوری ها و مشاغل سبز، تهیه و انتشار محتواهای رسانه ای از پتانسیل زیست محیطی استان و عملکردها و اقدامات محیط زیستی و بیان موضوعاتی از قبیل مدیریت پسماند، آلودگی هوا، تالاب و گرد و غبار و همچنین برگزاری مسابقات الکترونیکی از قبیل مسابقه عکاسی و دیگر فعالیت های مربوط به این مناسبت به شمار می رود.

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *