نشست صمیمانه مهندس کولانی مدیر کل و مهندس معینیان رئیس حوزه مدیریت با معاونت برنامه ریزی

به گزارش ماد،در این جلسه که با تلاوتی چند از آیات کلام الله مجید آغاز شد ابتدا مهندس دارابی معاونت برنامه ریزی گزارشی از روند پیشرفت برنامه های ابلاغی را به سمع حاضرین رساندند و سپس به مشکلات موجود پرداختند .

وی در این جلسه به مشکلات موجود در خصوص پرداخت ها با توجه به افزایش ۵۰ درصدی سال گذشته تامین و تجهیز خودروها،پرداخت قراردادها،حضور غیاب کارکنان و تثبیت وضیعت اموال پرداختند.

در ادامه مهندس اختری رئیس اداره امور مالی ،مهندس کرمی رئیس امور اداری، مهندس توحیدی رئیس اداره طرح و برنامه و سایر همکاران مطالب حوزه خود را عنوان کردند.

در ادامه جلسه مهندس کولانی ضمن تقدیر از معاونت و همکاران حوزه برنامه ریزی اظهار داشتند زحمات همکاران قابل تقدیر است که ضرورت دارد مستند شود.

وی فعالیت های جمع همکاران را ارزشمند ذکر کردند که برتری های اداره بر دیگر دستگاه های اداری استان به همین جهت بوده است.

وی گفت ما متولی و سفیر حفاظتی عرصه هایی هستیم که انفال محسوب میشود که نقش به سزایی در حفظ حیات بشر ایفا می کند، تنفس و زندگی همه ما را به طبیعت وابسته کرده است که با هیچ مادیاتی قابل مقایسه نیست و این نقش اساسی را شما با تلاش های خود ایفا می کنید.

این را بدانید که خدمت در منابع طبیعی خدمت مقدسی است و این خود سعادت است ، سختی هایی هم دارد که بایستی آنها را هم برای خود لذت بخش کنیم.

همکاران حوزه های فنی و شهرستان ها با شما سرکار دارند تلاش کنید با روی خوش پاسخگوی آنها باشید که روحیه بگیرند.

بانکهای اطلاعاتی خود را تقویت نمایید ، صرفه جویی را سرلوحه کار خود قرار دهید و کمیته برآورد خسارت را فعال کنید .

به جهت فروش برخی اموال از همین امروز ثبت املاک را در دستور کار خود قرار دهید برای این کار بسیج همگانی نیروها لازم است سپس فروش اموال فرسوده را در دستور کار خود قرار دهید ، رفاه همکاران را پیگیری نمائید و مشکلات را در دستور کار قرار دهید و با تشکیل اتاق فکر از دانسته های آنها استفاده کنیم.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *